ישראל אביטל שמאות שמאי רכוש - תהליך התביעה המשפטית לנזקי רכוש

שמאי רכוש

שמאי רכוש הוא מרכיב חשוב. כדי להבטיח שתקבלו הגנה מקסימלית, יש להיוועץ בשמאי רכוש מנוסה ומקצועי, שיסייע בכיסוי הנדרש, יאבחן פוטנציאל ננזקים ולסייע בתביעה.

בחיי היום יום המבוטח הסביר יודע בתת המודע שלו שהוא משלם פרמיה לחברת הביטוח כדי ש"לא יקרה לו כלום". ואכן השיגרה ביחסי מבטח מבוטח היא כידוע לכל אחד מאיתנו בהתנהלות מסוג:

"אני משלם פרמיה לחברת הביטוח והיא בגודלה ובכוחה האדיר תשמור עלי בזכות הפרמיה שלי ושל האחרים".

השיגרה הזו נשברת ברגע שההתנהלות הזו משתבשת ולמרות ששילמתי קרה לי אירוע נזק, דהיינו, "עכשיו אני צריך את חברת הביטוח שתרים אותי מהקרשים לאחר שנפגעתי ותחזיר אותי למצבי לפני קרות האירוע".


אבל…. לצערנו במקרים רבים זה לא תמיד קורה. למה?

שמאי רכוש
שמאי בורר
שמאי רכוש מומחה
ישראל אביטל

שמאי רכוש – הבמוטח הסביר

ראשית, המבוטח הסביר שקורא כל מילה בחוזה הקניה של דירתו מול הקבלן, לא קורא ולא מתעמק בכל המילים והמשפטים בפוליסת הביטוח. כשלא מתעמקים בכל הפרטים בפוליסה – מסתבר שיש לא מעט פרטים שלא נכללים בפוליסה ואז חברת הביטוח טוענת שאין כיסוי לנזקים מסוימים.


שנית, המבוטח הסביר, חושב לתומו שאם חברת הביטוח מסרה לו פוליסת ביטוח הרי בפועל הסכימה חברת הביטוח לבטח את הדירה, בית העסק ורכוש אחר במצב הקיים (שזה גם נכון).


אולם, חברת הביטוח, באמצעות שמאי מטעמה, טוענת לא אחת שאינה מכירה בנזק כלשהו בגלל מצב מסוים במבנה או מצב מסוים של רכוש אחר בטענות שונות וגם משונות: אין כיסוי לחוסר איטום, אין כיסוי לליקוי בניה וכד'.

שמאי רכוש – מה עלולה לעשת חברת הביטוח?

מנגד, חברת הביטוח לא ערכה בדיקה הנדסית כלשהי בנכס או ברכוש או במטלטלים ומסרה למבקש הביטוח שאין לו כיסוי לזה, לזה ולזה בגלל כך ,כך וכך.

מתי למה חשוב לשכור שמאי רכוש

בנקודה הזו נוצרת המחלוקת האין סופית בין המבטח למבוטח. ברגע זה עליכם לא לחשוב פעמיים, ולשכור את שירותיו של שמאי מנוסה כישראל אביטל, שמונה בעבר לא אחת כשמאי בורר מטעם בית משפט, על מנת שיעריך נזקים שנגרמו בפועל ללא קשר לפוליסת הביטוח.

בנוסף תוכלו לקבל מהשמאי ישראל אביטל ייעוץ נרחב שיעזור לכם לא מעט במידה ותצטרכו לתבוע את המגיע לכם בערכאות משפטיות. צרו איתנו קשר עוד היום לייעוץ עם שמאי רכוש מומחה ישראל אביטל.

שיתוף:

פוסטים נוספים

נגרם לכם נזק ואתם מבוטחים?

זכותכם לשכור שמאי פרטי
וההוצאות על כך מכוסות!

שמאי לעסקים שמאות עסקים ישראל אביטל שמאי עסקים
אני מעוניין לשמוע עוד על הזכויות שלי ואיך אני יכול לקבל שירות של שמאי מומחה ללא עלות מצידי!
מידע בקצרה על המקרה שלכם
מתי נוח לכם לדבר?