ישראל אביטל שמאות שמאי רכוש - תהליך התביעה המשפטית לנזקי רכוש

שמאי נזקי מים – כל מה שרציתם לדעת

במידה ואתם נתקלים בנזקי מים ורטיבות, ישראל אביטל, שמאי נזקי מים מומחה, יעמוד לרשותכם לזיהוי מהיר וטיפול מקצועי כדי למנוע נזקים תוצאתיים ולשמור על נכסיכם.

בחלק נכבד מחיי היום יום שלנו אנו משתמשים ונעזרים במערכות שמספקת לנו מים, בהתאם לצרכים השונים הקשורים למים (כגון שתייה, סניטציה וכיו'). מטבע הדברים במערכות אספקת המים כמו בכל מערכת טכנולוגית אחרת יכולות להתרחש מעת לעת תקלות, מפגעים וטעויות אנוש, אם בתחזוקה ואם בהפעלה ובשימוש.


למרבה הצער מים (למרות חשיבותם וחיוניותם הרבות) יכולים לגרום נזק רב שאפילו הדמיון הפרוע ביותר לא יכול לדמיין.


לדוגמא: באחד מחגי תשרי של עם ישראל שהציבור חגג בביתו, נותק צינור מים פשוט ממתקן ניאגרה בחדר שירותים בקומה עליונה בבנין משרדים רב קומות. במשך יומיים זרמו המים במקום , הציפו משרדים על ציודם, פגעו במעליות במערכת החשמל ובקירות ובתקרות המבנה בקיצור נזק של מיליוני שקלים.


שמאי נזקי מים – מה חשוב והכרחי בעת זיהוי נזקי מים?

מיד עם זיהוי כתמי רטיבות הקלים ביותר יש לנסות להתחקות  אחרי הסימנים ואף באמצעי צילום ע"י מצלמת אולטרא סאונד או מצלמות  משוכללות המיועדות לזיהוי נזילות מים בצנרת המולכת בקירות או ברצפה. זיהוי הנזילה ותיקונה לאלתר ימנע נזקים כבדים ומתמשכים.

שמאי נזקי מים
ישראל אביטל
שמאי מים מומחה
שמאי מים

להבדיל מנזקים מסוג אחר, נזקי מים ורטיבות הם נזקים שעלולים להיות מתמשכים ועלולים להתפתח נזקים תוצאתיים. רטיבות ועיבוי  בקירות מבנים למגורים מסחר או תעשייה הנם בין הליקויים החמורים והמטרידים שעלולים לפגוע משמעותית באיכות המבנה ובאיכות החיים בו.

רטיבות גורמת גידול פטריות ועובש, להתרופפות ציפויים, לפגיעה בשלמות חומרי קירות המעטפת במבנה ובכושר הבידוד התרמי שלהם. שמאי נזקי מים בעל נסיון בטיפול בנזקי מים יוכל לזהות נזקים שעשויים להתפתח בעתיד ויוכל גם להנחות את הלקוח הניזוק איך לפעול בעתיד.

אין זה סוד שפריטי תכולה, מטלטלים, רהיטים וכד' שסופגים כמויות מים גדולות עלולים להפוך לנזקים מוחלטים "טוטאל לוס". גם חלקי מבנה, צמודי מבנה קשיחים שסופגים כמויות מים עשויים לקרוס להתפרק באופן חלקי או מלא.

שמאי נזקי מים ישראל אביטל שמאי מים מומחה שמאי מים

בהתמודדות עם נזקי מים ורטיבות, משמעותי מאוד וחשוב לזהות ולטפל במוקדם ככל האפשר כדי למנוע נזקים תוצאתיים ולשמור על שלמות המבנה ואיכות החיים. כאשר נתקלים בכתמי רטיבות או בנזילות, יש לפנות מיד למומחה כמו ישראל אביטל, שמאי נזקי מים בעל נסיון רב, שיוכל להציע פתרונות מידיים ואפקטיביים. עם ידע מקצועי רחב והתמחות בטיפול במגוון סיטואציות, ישראל אביטל – שמאי נזקי מים, מספק שירותי שמאות בתחום לעסקים ופרטיים, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות ומקצועיות. צרו קשר עוד היום כדי לשמור על ביטחון ושקט נפשי עם השמאי המוביל בתחום נזקי המים.

שיתוף:

פוסטים נוספים

נגרם לכם נזק ואתם מבוטחים?

זכותכם לשכור שמאי פרטי
וההוצאות על כך מכוסות!

שמאי לעסקים שמאות עסקים ישראל אביטל שמאי עסקים
אני מעוניין לשמוע עוד על הזכויות שלי ואיך אני יכול לקבל שירות של שמאי מומחה ללא עלות מצידי!
מידע בקצרה על המקרה שלכם
מתי נוח לכם לדבר?